Justin Bieber – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Justin Bieber, 1 Mart 1994 yılında Kanada’ya bağlı Ontario eyaletinde doğdu. Çocukluğu İngiltere’de annesiyle birlikte geçti. Anne ve babası küçük yaşta ayrıldığı için babası Justin ile pek ilgilenemiyordu.
2007 yılında Youtube’a arkadaşları tarafından yüklenen cover videosu bir anda Justin’i şöhrete taşıdı. Videoyla beraber hayran kitleside artınca yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Justin henüz 13 yaşındayken yapımcı Scooter Braun tarafından keşfedildi ve Amerikanın yolunu tuttu.

İlk şarkısı ”One Time” 2009 yılında çıktı ve radyolarda sıkça çalmaya başladı. Aynı sene ”My World” albümünü çıkardı ve plak ödülünü kazandı. 2010 yılında bu albümün devamı niteliğinde yeni bir albüm daha çıkardı. Albümde bulunan ”Baby” şarkısı  2014 yılında Youtube’da 1 Milyardan fazla izlendi.

Tam Adı : Justin Bieber

Justin Bieber kaç kilo
Justin Bieber


Yaşı ve Doğum Tarihi: 23 (1 Mart 1994)

Metre Olarak Boyu: 1.75 m

Santimetre Olarak Boyu: 175 cm

Kilosu: 61

Nereli: Ontario, Kanada

Eski Sevgilileri: Selena Gomez

Yeni Sevgilisi: Bilinmiyor

Gözlerinin Rengi: Kahverengi

Saçlarının Rengi: Sarı

Güneş Burcu: Balık

14 YORUMLAR

  1. Justin bieber’ın eski sevgilisi selena gomezmiş vay be ben bunu daha yeni öğreniyorum bu siteden şimdi yeni gördüm ve şimdi yeni öğrendim.

  2. bir kere o videoyu kendi attı kidrauhl takama adıyla doğal bi yeteneği vardı kendi kendine batari ve gitar çalmayı oğrendi annesinin kılisesde çalan arkadaşları ona yardımcı oldu sonra sokakta çalmaya başladı youtubedaki vidyosu ve diger insanların internete attığı vidyoylarla sayesinde tanıldı ve annesiyle beraber bir programa katıldı Scooter Braun tarafından o zaman keşfedildi ayrıca babasıyla sürekli görüşüyor

  3. bende eskiden ariana grande ve justin biber birlikteymiş ama bede bakmazdım ariana grande en sevdiğim hayranımolfduğu için bğlantıları varmış diye baktım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here