Demet Özdemir – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

Tam Adı

Demet Özdemir

Doğum Tarihi

26 Şubat 1992

2018 Yılına Göre Yaşı

26 Yaşında

Güneş Burcu

Balık

Demet Özdemir-boyu
Demet Özdemir

Sevgilisi

Yusuf Çim

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Demet Özdemir henüz 8 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. Böylece annesiyle beraber İstanbul’a kalıcı olarak yerleşti. İlk olarak Bengü’nün dansçı kızlarından biri oldu. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başardı. 2009’da şarkıcı Mustafa Sandal’ın ”Ateş Et” klibinde dansçı kız olarak yer aldı.

Demet Özdemir asıl şöhreti oynadığı reklamlar sayesinde yakaladı. Özellikle 2012 yılında oynadığı Pegasus reklamı onu tanınır biri yapmaya yetti. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Şahika Tekand’dan dans tiyatro kursu aldı. Dizi kariyerine 2013 yılında ”Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide Aylin karakterini oynayarak başladı. Ardından Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oynadığı ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Alya karakterini canlandırdı. Ünlü şarkıcı son olarak 2015 yılında gösterime giren ”Tut Sözünü” filminde rol aldı.

Mesleği

Oyuncu ve Dansçı

Doğum Yeri (Nereli)

Kocaeli / Türkiye

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

56

Boyu

1.70 m veya 170 cm

19 YORUMLAR

    • Demet Hanım Bengü Hanım sizi tanıyor mu bilmiyorum.Ancak hemcinsinizin nefret derecesindeki yorumunu bir erkek olarak sizden çirkin olabilme ihtimaline bağlıyorum.Sanırım kadınlar arasındaki bu sendrom hanımefendiyi böyle bir yoruma itmiş.Samsun İli 19 Mayıs İlçesinden 41 yaşındaki İlyas GÖREN hayranınız.

  1. Bengü Hanım siz kadın gözüyle bakıyorsunuz.Ben erkek gözüyle bakıyorum.Demet Hanım gayet hoş bir bayan.Ayrıca da işinde başarılı.Özellikle de hayranı olduğum Aslı karakterinde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here