Amber Heard – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Amber Laura Heard

Yaşı

22 Nisan 1986 (30 Yaşında)

Sevgilisi

Johnny Depp

Güneş Burcu

Boğa

amber-heard-boyu
Amber Heard

Doğum Yeri (Nereli)

Texas / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Amber Heard oyunculuk kariyerine çok erken yaşlarda, amatör olarak tiyatrolarda yer alarak başladı. Profesyonel anlamda ilk olarak 2004’de ”Jack & Bobby” isimli dizide yer aldı. Sonrasında birçok dizi ve film projesinde yer alsa da, 2008’de rol aldığı ”Asla Pes Etme” kariyerinde önemli bir rol oynadı. Film MTV ödülü alırken, başrol oyuncusu olan Amber Heard ise bu sayede kısa sürede herkes tarafından tanınır biri oldu.

2009’da bir başka gişe rekortmeni ”Zombieland” isimli filmde oynasa da, burada ki rolü kısaydı. Yinede güzelliği ve oyunculuğu sayesinde yönetmenlerin dikkatini çekti. 2011 senesinde Hollywood’un ünlü aktörü Johnny Depp ile yaşadığı aşk, magazin gündemine bomba gibi düştü. Uzun süredir birlikte olan çift 10 Şubat 2015 tarihinde resmi olarak evlendi. Amber Heard en son olarak 2015 senesinde ”The Danish Girl” adlı sinema filminde ”Oola” karakterini canlandırdı.

Mesleği

Aktris

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Sarışın

Kilosu

56

Boyu

1.73 m veya 173 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap