Kıraç – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Eşi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Tufan Kıraç

Doğum Tarihi

17 Haziran 1972 (44 yaşında)

Eşi

Ayşe Şule Bilgiç (2008- Günümüz)

Güneş Burcu

İkizler

kirac-nereli
Kıraç

Doğum Yeri (Nereli)

Kahramanmaraş / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Kıraç on yaşına kadar Kahramanmaraş’ta ikamet ettikten sonra babasının tayini dolayısıyla İstanbul’a yerleşti. Müzikle çok küçük yaşlarda ilgilenmeye başladı ve babasının desteğiyle müziğe başladı. İlk olarak bağlama çalmayı öğrendi. 1990 yılında lise eğitimini bitirdikten sonra üniversitede Müzik Öğretmenliği bölümünü okudu.

Bir yandan dersleriyle ilgilenirken, diğer yandan barlarda amatör olarak sahne alıyordu. 1998 yılının Mayıs ayında ”Deli Düş” adını verdiği ilk albümünü piyasaya sürdü. Ancak ilk albümü olması sebebiyle, doğal olarak yeteri kadar ilgi görmedi. 2003 tarihinde çıkardığı ”Kayıp Şehir” isimli albüm sayesinde tanındı. Aynı zamanda albümde yer alan şarkıların bazılarına klipte çekti. 1998 yılından beri profesyonel müzisyenlik yapan Kıraç, 2008 yılında ralli pilotu ve senarist olan Ayşe Şule Bilgiç ile evlendi.

Mesleği

Şarkıcı

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

80

Boyu

1.85 m veya 185 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap