Ferhat Göçer – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Ferhat Göçer

Doğum Tarihi

11 Mayıs 1970 (46 yaşında)

Sevgilisi

Ömür Gedik

Güneş Burcu

Boğa

ferhat-gocer-nereli
Ferhat Göçer

Doğum Yeri (Nereli)

Şanlıurfa / Birecik

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Anne ve babası öğretmen olan Ferhat Göçer, 1970 yılının Mayıs ayında Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde dünyaya geldi. Dört yaşındayken ailesinin tayin sebebiyle İzmit’e gitti ve liseyi bitirene kadar İzmit’de okudu. Ardından İstanbul’da tıp fakültesi kazandı ve 1986 yılında İstanbul’a gitti. İki yıl sonrada devlet operasında çalışmaya başladı. 12 şarkıdan oluşan ve kendi adını verdiği ilk albümünü 2005 yılında çıkardı.

2007 yılının Şubat ayında çıkardığı ”Yolun Açık Olsun” isimli ikinci albümü müzik piyasasında büyük ses getirdi. Ozan Doğulu’nun yapımını üstlendiği bu albümde, özellikle ”Vur Kadehi Ustam” adlı parçası radyolarda çalmaya başladı. Kısa sürede şarkıları müzik listelerinin zirvelerinde yer alınca tanınması fazla uzun sürmedi. Son dönemlerde çıkardığı albümlerle yeniden gündeme gelen Ferhat Göçer, 2008 yılından beri kendisi gibi şarkıcı olan sevgilisi Ömür Gedik ile beraber yaşıyor.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

74

Boyu

1.71 m veya 171 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap