Gwen Stefani – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Gwen Renee Stefani

Doğum Tarihi

3 Ekim 1969 (46 yaşında)

Sevgilisi

Gavin Rossdale

Güneş Burcu

Terazi

gwen-stefani-nereli
Gwen Stefani

Doğum Yeri (Nereli)

Kaliforniya / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Gwen Stefani 1969 yılının Ekim ayında Amerika’da doğdu. Müzikle ilgilenen abisi kendi müzik grubunu kurdu ve vokalist olarak Gwen’i ekibine dahil etti. 90’lı yıllarda No Doubt grubuyla çalışmaya başladı. Grup ilk albümünü 1992 tarihinde piyasaya çıkardı. İkinci albümde yer alan ”Hey You” parçası büyük dinleyici kitlesine ulaştı ve grup kısa sürede dünya çapında şöhreti yakaladı. Aynı zamanda bu albüm yedi milyona yakın satış yaptı.

2004 yılında Daisy adını verdiği kızı dünyaya geldi. Yine aynı sene ”Love. Angel. Music. Baby.” isimli albümünü çıkardı. Kısa sürede albüm Bilboard listesine girdi ve birçok müzik listesinde zirveye yükseldi. Böylece yılın en iyi kadın vokalisti seçildi ve albümü henüz ilk haftasında 300 binden fazla sattı. 2004’de Leonardo DiCaprio’nun başrol oynadığı ”Göklerin Hakimi” isimli sinema filminde Jean karakterini canlandırdı ve ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Açık Sarı

Kilosu

52

Boyu

1.68 m veya 168 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap