Ryan Gosling – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Ryan Thomas Gosling

Doğum Tarihi

12 Kasım 1980 (35 yaşında)

Sevgilisi

Eva Mendes

Güneş Burcu

Akrep

ryan-gosling-nereli
Ryan Gosling

Doğum Yeri (Nereli)

Ontario / Kanada

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ryan Gosling 1980 yılının Kasım ayında Ray ve Donna çiftinin oğlu olarak Kanada’nın en kalabalık eyaletlerinden biri olan Ontario’da dünyaya geldi. Utangaç olduğu için lise yıllarında neredeyse hiç arkadaşı yoktu. Babasının işi dolayısıyla sık sık şehir değiştirmek zorunda kaldı. Anne ve babası ayrıldıktan sonra bir süre ablasıyla birlikte yaşadı. 16 yaşında rol aldığı ”Frankenstein and Me” filmiyle beyaz perdeye adım attı ve filmde Kenny karakterini canlandırdı.

1998 yılında yayınlanmaya başlayan ”Genç Herkül” dizisinde 49 bölüm başrol oynadı ve dizi sayesinde büyük ün yakaladı. 2004 yılında birçok sinema ödülünü kazanan ”The Notebook” filminde canlandırdığı Noah karakteriyle dünya çapında tanındı. Filmdeki rol arkadaşı Rachel McAdams ile aynı yıl flört etmeye başladı. Ancak ünlü çift dört yıllık ilişkinin ardından 2008 yılında ayrıldı. Sürücü, Babadan Oğula, Suç Çetesi ve Cinayet Gecesi gibi birçok gişe rekortmeni filmde de oynayan Ryan Gosling, 2011 yılında Hollywood’un gözde aktrisi Eva Mendes ile evlendi.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

78

Boyu

1.83 m veya 183 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap