Brie Larson – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Gerçek Adı

Brianne Sidonie Desaulniers

Doğum Tarihi

1 Ekim 1989 (27 yaşında)

Sevgilisi

Alex Greenwald

Güneş Burcu

Terazi

brie-larson-nereli
Brie Larson

Doğum Yeri (Nereli)

Kaliforniya / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Brie Larson 1989 yılının Ekim ayında ABD’nin batısında yer alan Kaliforniya eyaletinde dünyaya geldi. Henüz ilkokula bile başlamadan tiyatro eğitimi aldı. Genç yaşta anne ve babası boşanan Larson, en prestijli üniversitelerden biri olan Amerika Konservatuar Tiyatrosu’nde eğitim aldı. Bir süre amatör olarak müzik kariyeri ile ilgilendikten sonra 1998 yılında ”To Have & to Hold” isimli dizide rol alarak oyunculuğa başladı.

2004 yılında ünlü oyuncu Jennifer Garner ile birlikte ”Keşke 30 Olsam” adlı Disney Channel yapımı filmde oynadı ve daha geniş kitlelere adını duyurmayı başardı. 2012 yılında dünya çapında büyük gişe yapan ”Liseli Polisler” fillminde Molly karakterini canlandırdı. Genç yaşta büyük hayran kitlesine ulaşan Brie Larson, 2015 yılında rol aldığı ”Room” isimli filmdeki performansıyla, Altın Küre Ödülleri’nde Drama türünde ”En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi oldu.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

57

Boyu

1.70 m veya 170 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap