Gal Gadot – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Gal Gadot

Doğum Tarihi

30 Nisan 1985 (31 yaşında)

Sevgilisi

Yaron Versano

Güneş Burcu

Boğa

Gal Gadot

Doğum Yeri (Nereli)

Rosh Haayin / İsrail

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Gal Gadot 1985 yılının Nisan ayında Yahudi bir ailenini kızı olarak İsrail’de dünyaya geldi. Henüz 19 yaşındayken ülkesinde iki yıllık askerlik yaptı. 2004 yılında ”İsrail Güzeli” seçilerek ulusal çapta adını duyurdu ve ülkesi adına Miss Universe’de yarıştı. Üniversite okuduğu yıllarda oyunculuk için seçmelere girdi. İlk olarak ”Bubot” isimli dizide yer aldı ve kısa zamanda Hollywood sinemasına geçiş yaptı.

2009 yılında ”Hızlı ve Öfkeli 4” filminde Gisele karakterini canlandırdı ve buradaki rolüyle tanınmayı başardı. Gişede büyük hasılat yapan bu filmin devam serilerinde de rol aldı. Ardından 2016 yılında gösterime giren ”Triple 9” adlı filmde Kate Winslet, Aaron Paul ve Teresa Palmer gibi ünlü oyuncularla oynama şansını yakaladı. Bar Refaeli ile beraber İsrail’in en gözde modellerinden biri olan Gal Gadot, 2008 yılında iş adamı Yaron Varsona ile evlendi ve bu evlilikten üç yıl sonra Alma adında bir kızı oldu.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

52

Boyu

1.78 m veya 178 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap