Yunus Günçe – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

Yunus Günçe – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?
Yunus Günçe

Tam Adı

Ali Yunus Günçe

Doğum Tarihi

13 Nisan 1976 (40 yaşında)

Sevgilisi

Pamela Spence (Söylenti)

Güneş Burcu

Koç

yunus-gunce-nereli
Yunus Günçe

Doğum Yeri (Nereli)

Almanya

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Yunus Günçe 1976 yılının Nisan ayında aslen Trabzonlu bir ailenin oğlu olarak Almanya’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Number One için çalışmaya başladı. Bir süre popüler radyolarda DJ’lik yaparak geçimini sağladı. Ardından TRT ekranlarında ”Uçurtma” isimli programda sunuculuk yaptı. 2002 yılında yine TRT’nin yapımını üstlendiği ”Koçum Benim” isimli dizide Tarık Akan ve Ozan Güven gibi ünlü isimlerle beraber oynadı.

2003 yılında vizyona giren ”O Şimdi Asker” adlı komedi filminde rol aldı ve bu filmin gişede büyük çıkışıyla beraber bir anda şöhreti yakaladı. 2007 yılında komik videoların derlendiği ”Video GAK” programında sunuculuk yaptı. Bir süre kendi kitabı üzerinden çalıştığı için ekranlara uzak kaldı ve 2012 tarihinde ”Ateşteki Kağıtlar” adını verdiği kitabını piyasaya sürdü. Oyunculuktan çok sunuculuk kariyeriyle tanınmayı başaran Yunus Günçe, 2016 yılında Survivor yarışmasına da katıldı.

Göz Rengi

Ela

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

68

Boyu

1.82 m veya 182 cm

Yunus Günçe Hakkında Bilinmeyenler

  1. Survivor yarışmasına sakatlık yaşadıktan sonra adayı terk etmek zorunda kalan Serkan Ercan’ın yerine dahil oldu. Yarışmanın öne çıkan isimlerinden biri oldu ve ünlüler takımında yer aldı.
  2. 2011 yılında ”Kafamda Böcekler Var” isimli bir stand-up gösterisi de hazırladı.
  3. Sol kulağının arkasında annesinin adının yazılı olduğu bir dövme bulunuyor.