Demet Şener – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Demet Şener Kutluay

Doğum Tarihi

11 Nisan 1977 (39 yaşında)

Sevgilisi

İbrahim Kutluay

Güneş Burcu

Koç

demet-sener-nereli
Demet Şener

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Demet Şener 1977 yılının Nisan ayında Fikret ve Naime çiftinin kızı olarak İstanbul’da doğdu. Ebru Şallı’nın da okuduğu Nişantaşı Kız Lisesi’ne girdi ve mezun olduktan kısa bir süre sonra modellik kariyerine atıldı. Mankenliğe ilk olarak 1994 yılında başladı. 19 yaşındayken en prestijli güzellik yarışmalarından biri olan ”Miss Turkey” yarışmasına katıldı. Bu güzellik yarışmasını birinci sırada tamamlayarak büyük ün yakaladı ve yapımcılardan oyunculuk teklifleri almaya başladı.

1999 yılında Gani Müjde’nin yönetmenliğini yaptığı ”Kahpe Bizans” adlı komedi filminde Mehmet Ali Erbil ile birlikte rol aldı. Bu aynı zamanda ilk oyunculuk deneyimi oldu. 2000’lerin başında reyting listelerinde zirveye oynayan ”Böyle mi Olacaktı” isimli dizide Hilal karakterini canlandırdı ve ülke çapında büyük ivme yakaladı. Uzun süredir ekranlara uzak kalan Demet Şener, 2005 tarihinde milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile evlendi ve ünlü çiftin bu evlilikten iki çocuğu oldu.

Göz Rengi

Koyu Yeşil

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

56

Boyu

1.77 m veya 177 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap