Berrak Tüzünataç – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Berrak Tüzünataç

Doğum Tarihi

2 Kasım 1984 (32 yaşında)

Sevgilisi

Birkan Sokullu

Güneş Burcu

Akrep

berrak-tuzunatac-nereli
Berrak Tüzünataç

Doğum Yeri (Nereli)

Yalova / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Berrak Tüzünataç 1984 yılının Kasım ayında Yalova’da doğdu. Ortaokulu tamamlamaya yakınken ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı ve eğitimine burada devam etti. Başarılı bir lise öğrencisi olarak mezun olduktan sonra Koç üniversitesine girdi ve işletme fakültesini bitirdi. 20 yaşındayken BKM ekibine katıldı ve burada tanındık isimlerden oyunculuk üzerine eğitim aldı.

İlk olarak Serdar Ortaç’ın ”Canıma Minnet” isimli müzik klibinde ufak bir rol alarak ekranlara çıktı. 2005 yılındaysa BKM’den de hocası olan Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği ”Organize İşler” adlı sinema filmiyle oyunculuğa başladı. Ardından başta ”Elele” olmak üzre birçok kadın ve moda dergisinin kapak fotoğraflarında yer aldı. Bu yıllarda ünlü futbolcu İlhan Mansız ile yaşadığı ilişkiyle uzun süre gündemde kaldı ve zamanla adını ülke çapında duyurmayı başardı. Bir dönem Number One kanalında sunuculukta yapan Berrak Tüzünataç, 2015 yılında başrol oynadığı ”Filinta” dizisiyle büyük çıkış yakaladı.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

58

Boyu

1.74 m veya 174 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap