Burcu Biricik – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Burcu Biricik

Doğum Tarihi

4 Mayıs 1989 (27 yaşında)

Sevgilisi

Emre Yetkin

Güneş Burcu

Boğa

burcu-biricik-nereli
Burcu Biricik

Doğum Yeri (Nereli)

Elmalı / Antalya

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Burcu Biricik 1989 yılının Mayıs ayında Antalya iline bağlı Elmalı ilçesinde dünyaya geldi. Ailesinin çalışıyor olması sebebiyle çocukluk yıllarını anneannesinin yanında geçirdi. Tiyatroyla lise yıllarındayken tanıştı ve üniversite eğitimi için İzmir’e gitti. Üniversitede arkeoloji bölümünde okuduğu sırada devlet tiyatrosunda çalışmaya başladı. Daha sonra kısa filmlerde ufak roller alarak ekranlara çıktı.

17 yaşındayken Antalya’da katıldığı bir güzellik yarışmasını kazanarak ”Akdeniz Kraliçesi” unvanını aldı. 2011 yılındaysa ”Artiz Mektebi” isimli yarışmaya katıldı ve jüri koltuğundaki ünlü isimler tarafından oylanarak birinci seçildi. Yarışmadan kısa bir süre sonra ”Muhteşem Yüzyıl” dizisinde rol alarak oyunculuğa başladı. Ardından Molped, Biskrem ve n11 gibi ünlü markaların reklam filmlerinde yer aldı. 2016 yılında başrol oynadığı ”Hayat Şarkısı” adlı televizyon dizisiyle iyiden iyiye tanınmayı başaran Burcu Biricik, yine aynı sene Emre Yetkin ile evlendi.

Göz Rengi

Açık Mavi

Doğal Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

54

Boyu

1.70 m veya 170 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap