Deniz Çakır – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Deniz Çakır

Doğum Tarihi

31 Aralık 1982 (34 yaşında)

Sevgilisi

Oktay Kaynarca

Güneş Burcu

Oğlak

Deniz Çakır

Doğum Yeri (Nereli)

Ankara / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Deniz Çakır 31 Aralık 1982 tarihinde Trabzonlu bir ailenin kızı olarak Ankara’da doğdu. Ayrancı lisesinde okuduğu sırada tiyatro izlemeye gidiyordu ve oyunculuğa ilk olarak ilgisi bu yıllarda başladı. Liseyi bitirdikten sonra üniversitede konservatuvar bölümünden mezun oldu ve üniversite yıllarında Cihan Ünal’dan tiyatro eğitimi aldı. Öğrenimini tamamladıktan sonra radyolarda reklam seslendirmesi yaptı ve bir süre Ankara radyosunda çalıştı.

2004 yılında İstanbul’a yerleşti ve aynı yıl eski hocası Cihan Ünal’ın başrol oynadığı ”Kadın İsterse” adlı televizyon diziyle oyunculuğa adımını attı. Ardından dönemin en popüler yapımlarından olan ”Yaprak Dökümü” dizisinde Ferhunde karakterini canlandırdı ve buradaki rolüyle ülke çapında ünlendi. 2008 yılında gösterime giren ”Iron Man” filminde seslendirme yaptı ve dublaj alanındaki yeteneğini de kullanmaya devam etti. Son yıllarda Atv ekranlarında yayınlanan ve başrol oynadığı ”Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” isimli diziyle büyük çıkış yakalayan Deniz Çakır, dizideki rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile yaşadığı aşkla gündemlerden uzun süre düşmedi.

Göz Rengi

Koyu Yeşil

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

62

Boyu

1.75 m veya 175 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap