Ecem Özkaya – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Ecem Nur Özkaya

Doğum Tarihi

25 Haziran 1988 (28 yaşında)

Sevgilisi

Mustafa Üstündağ

Güneş Burcu

Yengeç

ecem-ozkaya-nereli
Ecem Özkaya

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ecem Özkaya 1988 yılının Haziran ayında İstanbul’da doğdu. Liseyi bitirdikten sonre Maltepe üniversitesinden mezun oldu. 2007 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan ”Kartallar Yüksek Uçar” dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Bu diziden yaklaşık bir yıl sonraysa Birol Güven’in yönetmenliğini yaptığı ”İyi Uçuşlar” isimli bir başka diziyle izleyicinin karşısına çıktı ve dizide İdil karakterini canlandırdı.

2009 yılında kadrosunda Emre Altuğ ve Birce Akalay’ın da bulunduğu ”Sizi Seviyorum” adlı sinema filminde oynadı ve böylece ilk kez beyaz perdeye adım attı. 2012 yılındaysa Trt 1’de yayınlanmaya başlayan ve Fox Tv’de biten ”Zengin Kız Fakir Oğlan” dizisinde Ufuk Özkan, Ayda Aksel ve Gözde Okur gibi ünlü oyuncularla beraber başrol oynadı. Hayat Şarkısı, Elveda Rumeli İffet gibi dizilerde de oynayan Ecem Özkaya, 2010 tarihinde meslektaşı Mustafa Üstündağ ile evlendi ve bu evlilikten üç yıl sonra Ahmet Kaan adında bir oğlu oldu.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

53

Boyu

1.74 m veya 174 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap