Kate Moss – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Katherine Ann Moss

Doğum Tarihi

16 Ocak 1974 (42 yaşında)

Sevgilisi

Nikolai Von Bismarck

Güneş Burcu

Oğlak

kate-moss-nereli
Kate Moss

Doğum Yeri (Nereli)

Guildrofd / Birleşik Krallık

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Kate Moss 16 Ocak 1974 tarihinde Linda ve Peter Moss çiftinin kızı olarak İngiltere’de doğdu. Ortaokul yıllarına geldiğinde anne-babası ayrılınca derslerinde düşüş yaşadı. 14 yaşındayken ajans sahibi Sarah Doukas tarafından havaalanında tesadüfen keşfedildi ve böylece kariyerinde yeni bir dönem başladı. İlk olarak ”The Face” dergisine verdiği siyah beyaz renkte pozlarla modellik kariyerine giriş yaptı.

1992 yılında ”Inferno” adlı sinema filmiyle oyunculuğa adım attı ancak oyunculuk alanında istediği çıkışı yakalayamadı ve tekrar modelliğe devam etti. 2005 yılındaysa yasaklı madde kullanırken Daily Mail tarafından görüntülendi ve bu haber dünya basınında da geniş yankı buldu. Olay sonrası birçok ünlü marka Kate Moss ile devam eden sözleşmesini feshetti. Bir dönem Johnny Depp ve Jude Law gibi ünlü aktörlerle aşk yaşayan Kate Moss, 2001 tarihinde Jefferson Hack ile evlendi ve dört yıl sonra boşandı. Çiftin bu evlilikten Lila Grace adında bir kızı oldu.

Göz Rengi

Ela

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

56

Boyu

1.70 m veya 170 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap