Neslihan Yargıcı – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Neslihan Yargıcı

Doğum Tarihi

12 Aralık 1952 (64 yaşında)

Sevgilisi

Uğurkan Erez (Söylenti)

Güneş Burcu

Yay

neslihan-yargici-nereli
Neslihan Yargıcı

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Neslihan Yargıcı 12 Aralık 1952 tarihinde Merzifonlu bir ailenini kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Bir süre Fransa’da moda üzerine eğitim aldıktan sonra profesyonel olarak moda kariyerine başladı. 1998 yılında vizyona giren ”Arkadaşım Şeytam” isimli filmde yer alan bazı kostümlerin tasarımını yaptı. 90’lı yılların başlarında düzenlediği büyük partilerle magazin gündemlerinden uzun süre düşmedi.

Sezen Aksu ve Sertab Erener gibi ünlü şarkıcıların stil danışmanlığını yaptı ve zamanla kendini yapımcılarada kanıtladı. 1996 senesinde modayı bıraktığını açıkladıktan sonra sunuculuğa yöneldi ve Kanal 6 ekranlarında yayınlanan ”Beni Baştan Yarat” programının sunuculuğunu üstlendi. Gençlik yıllarında modellikte yapan Neslihan Yargıcı, 2016 yılında büyük izleyici kitlesine ulaşan ”İşte Benim Stilim” adlı yarışma programında Nur Yerlitaş’ın yerine geçici bir süre dahil oldu ve jüri koltuğunda yer aldı.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

63

Boyu

1.70 m veya 170 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap