Gülşen Bubikoğlu – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Gülşen Bubikoğlu

Doğum Tarihi

5 Aralık 1954

2018 Yılına Göre Yaşı

64 Yaşında

Güneş Burcu

Yay

gulsen-bubikoglu-nereli
Gülşen Bubikoğlu

Sevgilisi

Türker İnanoğlu

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Adnan Şenses’in yeğeni ve Şennur Candır’ın kızı olan Gülşen Bubikoğlu, 5 Aralık 1954 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kız lisesinden mezun olduktan sonra dans ve modellik üzerine bir süre eğitim aldı. 19 yaşındayken dönemin ünlü aktörü Kadir İnanır ile birlikte ”Yaban” filminde başrol oynadı. Henüz oyunculuk alanında ilk deneyimi olmasına karşın rol yeteneğiyle genç yaşta yapımcıların ilgisini çekti.

1981 yılında ”Lo scoiattolo” adlı İtalyan filminde rol alarak Avrupa sinemasında da kendini gösterdi. Üç yıl sonraysa Tarık Akan, Cüneyt Arkın ve Sevtap Parman ile beraber ”Paramparça” filmiyle izleyicinin karşısına çıktı ve buradaki rolü sayesinde ülke çapında büyük hayran kitlesine erişti. 1994 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan ”Zirvedekiler” isimli televizyon dizisinde oynadı ve geçte olsa ilk defa bir dizide oynamış oldu. Uzun süredir ekranlara uzak kalan Gülşen Bubikoğlu, 1975 tarihinde iş adamı Türker İnanoğlu ile evlendi.

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

65

Boyu

1.74 m veya 174 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap