Lauren Cohan – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Lauren Cohan

Doğum Tarihi

7 Ocak 1982

2018 Yılına Göre Yaşı

36 Yaşında

Güneş Burcu

Oğlak

lauren-cohan-nereli
Lauren Cohan

Sevgilisi

Steven Yeun (Söylenti)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Lauren Cohan 7 Ocak 1982 tarihinde İngiliz bir anne ve ABD’li bir babanın kızı olarak New Jersey’de doğdu. Çocukluk yıllarını Cherry Hill ilçesinde geçirdi ve ailesinin işi dolayısıyla bir yıl süreyle Gürcistan’da yaşadı. 13 yaşındayken ailesiyle birlikte İngiltere’ye kalıcı olarak yerleşti ve bu yıllarda üvey babasına ait olan Cohan soyadını aldı. Lise yıllarında üvey babasının da etkisiyle dinini değiştirerek Yahudi oldu.

2005 yılında gösterime giren ve kadrosunda geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden ünlü aktör Heath Legdger’in de bulunduğu ”Kazanova” filminde rol alarak oyunculuğa ilk adımını attı. 2011 yılındaysa ”Chuck” dizisine sonradan katıldı ve dizinin beş bölümünde yer aldı. Asıl şöhreti ise başrol oynadığı ”Yürüyen Ölüler” adlı televizyon dizisiyle yakaladı ve burada canlandırdığı Maggie karakteriyle birçok kez ödüle layık görüldü. ABD vatandaşlığının yanı sıra İngiliz vatandaşlığı da bulunan Lauren Cohan, üniversite yıllarında edebiyat üzerine öğrenim gördü.

Doğum Yeri (Nereli)

Pensilvanya / Birleşik Devletler

Göz Rengi

Yeşil

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

56

Boyu

1.72 m veya 172 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap