Leyla Lydia Tuğutlu – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Leyla Lydia Tuğutlu

Doğum Tarihi

29 Ekim 1989

2018 Yılına Göre Yaşı

29 Yaşında

Güneş Burcu

Akrep

leyla-lydia-tugutlu-nereli
Leyla Lydia Tuğutlu

Sevgilisi

Çağatay Ulusoy (Söylenti)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Leyla Lydia Tuğutlu 29 Ekim 1989 tarihinde Alman asıllı bir annenin ve Türk bir babanın kızı olarak Belin’de doğdu. Doğumundan kısa zaman sonra ailesiyle birlikte Türkiye’ye yerleşti ve eğitimine burada başladı. Henüz ilkokul yıllarındayken özel piyano eğitimi aldı ve daha sonra kemana yöneldi. Liseden mezun olduktan sonra enstrümanlara ve müziğe olan ilgisi azaldı.

Üniversiteye başladıktan hemen sonra model ajansına kayıt oldu ve bir süre fotomodel olarak çalıştı. 2008 yılında Türkiye’nin en meşhur güzellik yarışmalarından biri olan ”Miss Turkey” yarışmasına katıldı ve birinci olarak dikkatleri üzerine çekti. Yine aynı yıl atv ekranlarında gösterilen ve Bahadır İnce’nin yönettiği ”ES-ES” dizisiyle oyunculuğa adım attı. 2015 yılındaysa ”Delibal” adlı sinema filminde Çağatay Ulusoy ile birlikte başrol oynadı. Ana dili olan Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve Almanca’yı da akıcı bir şekilde konuşabilen Leyla Lydia Tuğutlu, son dönemlerde reyting rekorları kıran ”Tatlı İntikam” dizisinde Pelin karakterini canlandırdı.

Doğum Yeri (Nereli)

Berlin / Almanya

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

62

Boyu

1.73 m veya 173 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap