Melisa Aslı Pamuk – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Melisa Aslı Pamuk

Doğum Tarihi

14 Nisan 1991

2018 Yılına Göre Yaşı

27 Yaşında

Güneş Burcu

Koç

melisa-asli-pamuk-sevgilisi
Melisa Aslı Pamuk

Sevgilisi

Tolga Sala (Söylenti)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 senesinde aslen İskenderun’lu bir ailenini kızı olarak Hollanda’nın batısın yer alan Harleem kentinde doğdu. Modellik kariyerine 2005 yılında atıldı ve güzellik yarışmaları yüzünden Hollanda’da devam eden üniversite öğrenimini bir süreliğini dondurdu. Henüz 18 yaşındayken katıldığı ”Best Model of Turkey” yarışmasında dereceye girdi ve geleceğe dair umut vadeden manken seçildi.

2011 yılında tatil için Türkiye’yi tercih etti ve burada şans eseri Miss Turkey yarışmacılarından biri oldu. Yarışmayı sürpriz bir şekilde birincilikle bitirerek tacını taktı. Daha sonra ülkemizi dünya çapında temsil etmek üzre kainat güzellik yarışmasına katıldı. Ardından bir süre oyunculuk üzerine eğitim aldıktan sonra kendini dizi ve film dünyasının içinde buldu. 2012 yılında ”Yer Gök Aşk” dizisine sonradan katıldı ve Sevda karakteriyle adını geniş kitlelerce duyurdu.  Flemenkçe, İngilizce, Almanca ve Türkçe’yi akıcı bir şekilde konuşan Melisa Aslı Pamuk, 2015 yılında Star Tv ekranlarında reyting rekorları kıran ”Kara Sevda” adlı televizyon dizisinde başrol oynadı.

Doğum Yeri (Nereli)

Haarlem / Hollanda

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

61

Boyu

1.79 m veya 179 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap