Zeynep Çamcı – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Zeynep Çamcı

Doğum Tarihi

11 Aralık 1986

2018 Yılına Göre Yaşı

32 Yaşında

Güneş Burcu

Yay

zeynep-camci-nereli
Zeynep Çamcı

Sevgilisi

Serhat Bayram

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Zeynep Çamcı 1986 yılının Aralık ayında eczacı bir annenin kızı olarak Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul üniversitesinde radyo televizyon ve sinema bölümünde öğrenim gördü. Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra oyunculuğa atıldı ve henüz 24 yaşındayken ”Recep İvedik 3” isimli gişe rekortmeni filmde oynadı. Filmdeki rolü sayesinde genç yaşta yapımcılarında ilgisini çekti.

2011 yılında yayınlanmaya başlayan ”Leyla ile Mecnun” dizisinde Sedef veya diğer adıyla Leyla karakterini canlandırdı ve bu diziyle beraber bir anda kariyerinde zirveye çıktı. Ancak ikinci sezonun bitimine doğru sebebini açıklamadan diziden ayrıldı. 2014 yılındaysa Gupse Özay, Barış Arduç ve Derya Alabora gibi ünlü isimlerin kadrosunda bulunduğu ”Deliha” adlı sinema filminde rol aldı. Son olarak ”İlk Aşkım” dizisiyle izleyicinin karşısına çıkan Zeynep Çamcı, 2015 tarihinde fotoğrafçı sevgilisi Serhat Bayram ile evlendi.

Doğum Yeri (Nereli)

Bodrum / Buğla

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

55

Boyu

1.62 m veya 162 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap