Ayşenur Balcı – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Ayşenur Balcı

Doğum Tarihi

23 Ağustos 1994

2018 Yılına Göre Yaşı

24 Yaşında

Güneş Burcu

Başak

Ayşenur Balcı

Sevgilisi

Seltuğ Şamdanlı

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ayşenur Balcı 1994 yılının Ağustos ayında gözlerini İstanbul’da açtı. Çocukluk yıllarını yine İstanbul’da geçirdi ve ise eğitimini bitirdikten sonra açık öğretim üniversitesinde öğrenim gördü. 2013 yılında otisabi isimli çizgi karakterin televizyona uyarlaması olan ”Otisabi” dizisinde rol aldı. Bir yıl sonraysa kendisine şöhreti getirecek olan ”Bu Tarz Benim” isimli yarışma programına katıldı. Kısa sürede yarışmadan elenerek hayranları üzerinde şaşkınlık yaratsa da yinede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2014 yılında Alişan ve Çağla Şikel’in öğle kuşağında sunduğu ”Her şey Dahil” programına konuk olarak katıldı ve buradaki etkileyici dans performansıyla büyük beğeni topladı. 2015 yılındaysa İvana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş’ın jürilik yaptığı ”İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Yarışmada birçok rakibini geride bırakmayı başaran Ayşenur Balcı, yarışmanın birincisi oldu ve 100 bin liralık büyük ödülü kazandı.

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Açık Sarı

Kilosu

54

Boyu

1.72 m veya 172 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap