Furkan Andıç – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Furkan Andıç

Doğum Tarihi

4 Nisan 1990

2018 Yılına Göre Yaşı

28 Yaşında

Güneş Burcu

Koç

furkan-andic-nereli
Furkan Andıç

Sevgilisi

Selin Şekerci (Söylenti)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Furkan Andıç 1990 yılının Nisan ayında İstanbul’da Zeynep Kamil isimli hastanede dünyaya geldi. Liseyi bitirene kadar çocukluk yıllarını Avrupa yakasında bulunan Ataşehir ilçesinde geçirdi. Liseden mezun olduktan sonra üniversite ve dil eğitimi için Ukrayna’da gitti. Ancak yırt dışı öğrenimini denklik koşulu sebebiyle bırakmak zorunda kaldı ve tekrar Türkiye’ye döndü.

Ukrayna’dan kesin dönüş yaptıktan sonra üniversiteye yine doğduğu şehir olan İstanbul’da başladı. Bilgi üniversitesinde Televizyon ve Radyo programcılığı üzerine eğitim gördü. Fakat bu seferde oyunculuk kariyeri yüzünden eğitimine ara vermek zorunda kaldı ve okuldaki kaydını bir süreliğine dondurdu. 2008 yılında Vatan Bilgisayar reklamlarında boy gösterince yapımcılarında projelerinde görmek istediği isim oldu. 2012 yılındaysa ”Adını Feriha Koydum” adlı televizyon dizisinde Selim karakterini canlandırarak ekranlarda gözüktü. Daha önceleri profesyonel olarak basketbol oynayan Furkan Andıç, son dönemlerde başrol oynadığı ”Tatlı İntikam” dizisiyle geniş hayran kitlesi yakaladı.

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

85

Boyu

1.90 m veya 190 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap