Hakan Ural – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Hakan Ural

Doğum Tarihi

10 Mayıs 1967

2021 Yılına Göre Yaşı

54 Yaşında

Güneş Burcu

Boğa

hakan-ural-nereli
Hakan Ural

Sevgilisi

Ezgi Can Ural

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Hakan Ural 1967 yılının Mayıs ayında ünlü şarkıcı Selçuk Ural’ın oğlu olarak İstanbul’da doğdu. Çocukluğunun büyük bir bölümünü anneannesinin yanında geçirdi ve çok küçük yaşlarda ayakkabı boyayarak cep harçlığını çıkarmaya başladı. Lise yıllarında modellik kariyerine ilk adımını attı. Düzgün fiziği sayesinde bu yıllarda birçok yapımcı tarafından oyunculuk teklifleri aldı.

Henüz 19 yaşındayken o dönemin en gözde oyuncularından biri olan Banu Alkan ile birlikte ”Mavi Yolculuk” filminde rol aldı. 1999 yılında sahte çürük raporu aldığı için bir süre hapis yattı ve daha sonra askere alınarak tahliye edildi. 2010 yılındaysa ünlü iş adamı Galip Öztürk’ün sahibi olduğu bütün otellerin genel koordinatörü oldu. Bir süredir Habertürk ekranlarında ”Emlak Ekspresi” isimli programın sunuculuğunu yapan Hakan Ural, 2005 tarihinde Ezgi Can ile evlendi ve çiftin 2013 yılında bir kızı oldu.

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

72

Boyu

1.76 m veya 176 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap