Harika Avcı – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Gerçek Adı

Nermin Ocak bilinen adıyla Harika Avcı

Doğum Tarihi

2 Şubat 1960

2018 Yılına Göre Yaşı

58 Yaşında

Güneş Burcu

Kova

harika-avci-nereli
Harika Avcı

Sevgilisi

İbrahim Öztürk

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Harika Avcı 1960 yılının Şubat ayında Sabriye Ocak’ın kızı olarak İzmir’de dünyaya geldi. Ortaokula başladıktan bir süre sonra eğitimini yarıda bıraktı ve ailesinin geçim sıkıntıları yüzünden erken yaşta iş hayatına atıldı. İlk olarak tütün fabrikasında yarı zamanlı işçi olarak çalışmaya başladı ve maddi anlamda ailesine buradan bir nebze olsun katkıda bulundu.

İzmir’de annesiyle beraber çarşıda gezerken ünlü iş adamı Ahmet Gül tarafından keşfedildi ve yanında çalışmak üzre kendisine sekreterlik teklif edildi. Bu teklifi kabul eden Avcı, bir süre reklam şirketinde sekreter olarak çalıştı. 1978 yılında ”İyi Aile Çocuğu” adlı sinema filmiyle oyunculuğa atıldı ve filmde canlandırdığı Oya karakteriyle o dönem dikkatleri üzerine çekti. Daha önceleri Cem Özer, Rıdvan Dilmen ve Sezer İnanoğlu gibi ünlü isimlerle aşk yaşayan Harika Avcı, 2009 tarihinde kendisinden 25 yaş küçük olan İbrahim Öztürk ile evlendi.

Doğum Yeri (Nereli)

İzmir / Türkiye

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

58

Boyu

1.70 m veya 170 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap