Jessica Alba – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Jessica Marie Alba

Doğum Tarihi

28 Nisan 1981

2021 Yılına Göre Yaşı

40 Yaşında

Güneş Burcu

Boğa

jessica-alba-nereli
Jessica Alba

Sevgilisi

Cash Warren

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Jessica Alba 28 Nisan 1981 tarihinde Mark ve Catherine çiftinin çocuğu olarak Kaliforniya’da doğdu. Ortaokulu bitirene kadar kardeşi Joshua ile beraber büyükbabası ve büyükannesinin yanında kaldı. Henüz 12 yaşındayken oyunculuk üzerine eğitim almaya başladı. Yaklaşık dokuz ay sonraysa ünlü bir oyunculuk ajansıyla sözleşme imzalayarak kendini bir anda Hollywood sinemasının içinde buldu.

1994 yılında gösterime giren ”Camp Nowhere” adlı sinema filminde Gail karakterini canlandırarak oyunculuk alanında ilk deneyimini yaşadı. 2005 yılındaysa kendisini dünya çapında üne kavuşturan ”Fantastik Dörtlü” filminde başrol oynadı. Playboy ve Maxim dergisi 2006 yılında düzenlediği en güzel kadınlar listesinde Alba’yı ilk sıralara koydu. Bugüne birçok yardım kuruluşuna verdiği destekle de bilinen Jessica Alba, 2008 tarihinde Cash Warren ile evlendi.

Doğum Yeri (Nereli)

Kaliforniya / Birleşik Devletler

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

56

Boyu

1.70 m veya 170 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap