Kaan Urgancıoğlu – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Kaan Urgancıoğlu

Doğum Tarihi

8 Mayıs 1981

2018 Yılına Göre Yaşı

37 Yaşında

Güneş Burcu

Boğa

kaan-urgancioglu-nereli
Kaan Urgancıoğlu

Sevgilisi

Berrak Tüzünataç (Söylenti)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Kaan Urgancıoğlu 1981 yılının Mayıs ayında meşhur bir ailenin çocuğu olarak İzmir’de dünyaya geldi. Kolej eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için 2000 yılında İstanbul’a gitti. Üniversitede borsa ve sermaye piyasası üzerine öğrenim gördü. Ancak oyunculuk kariyeri için kaydını yarıda bıraktı ve Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Karaoğlan” dizisiyle oyunculuğa adım attı.

2004 yılında ”Avrupa Yakası” isimli belkide yayınlandığı dönemin en popüler komedi dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Aynı yıl ”Yeniden Çalıkuşu” dizisinde Burak Hakkı, Tuba Ünsal ve Suna Selen gibi ünlü oyuncularla birlikte başrol oynadı. 2008 yılındaysa ABD’ye giderek yaklaşık dört ay oyunculuk üzerine profesyonel eğitim aldı. Bir dönem Derin Mermerci ile yaşadığı aşkla konuşulan Kaan Urgancıoğlu, 2015 yılında Burak Özçivit ile beraber başrol oynadığı ”Kara Sevda” dizisiyle adını geniş kitlelerce duyurdu.

Doğum Yeri (Nereli)

İzmir / Türkiye

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

74

Boyu

1.82 m veya 182 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap