Müge Dağıstanlı – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Müge Dağıstanlı

Doğum Tarihi

5 Kasım 1968

2021 Yılına Göre Yaşı

53 Yaşında

Güneş Burcu

Akrep

muge-dagistanli-nereli
Müge Dağıstanlı

Sevgilisi

Bilinmiyor

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Müge Dağıstanlı 1968 yılının Kasım ayında gözlerini İstanbul’da açtı. Üniversiteyi bitirdikten kısa bir süre sonra gazetecilik kariyerine başladı ve bir süre radikal gazetesinde editör olarak çalıştı. Özellikle televizyon ve sinema üzerine yazdığı yazılarla büyük beğeni topladı. Daha sonra Posta gazetesine geçiş yaptı ve burada magazin kategorisi için yazı yazmaya devam etti.

2015 yılında Gülşen Yüksel ile beraber Kanaltürk ekranlarında yayınlanan ”2. Sayfa” isimli magazin programının sunuculuğunu üstlendi. Program kısa zamanda Türkiye’nin en çok izlenen magazin programları arasına girince büyük kanallarında dikkatini çekti. Bir yıl sonra yine Gülşen Yüksel ile beraber Kanal D ekranlarına geçerek ”Renkli Sayfalar” adlı bir başka magazin programını sundu. Ünlü Hollywood aktrisi Marisa Tomei’ye olan benzerliğiyle de bilinen Müge Dağıstanlı, bir dönem Posta gazetesinde müdürlükte yaptı.

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

52

Boyu

1.63 m veya 163 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap