Neşe Erberk – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Neşe Erberk

Doğum Tarihi

14 Ekim 1964

2018 Yılına Göre Yaşı

54 Yaşında

Güneş Burcu

Terazi

nese-erbek-nereli
Neşe Erberk

Sevgilisi

Süha Zaim

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Neşe Erberk 1964 yılının Ekim ayında Gülşen ve Çengiz çiftinin ikinci çocuğu olarak İstanbul’un Avrupa Yakası’na bağlı Üsküdar ilçesinde doğdu. Aslen Selanik kökenli olan ailenin yanında çocukluk yıllarını Üsküdar’da geçirdi. Robert Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenim gördü. İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Profilo takımında yaklaşık iki yıl profesyonel olarak voleybol oynadı.

20 yaşındayken katıldığı bir modellik yarışmasında dereceye girdi ve bayan vizyon seçilerek dikkatleri üzerine çekti. 1984 yılında ”Avrupa Güzeli” seçildikten sonra çok sürmeden ekranlarda gözüktü. İlk olarak ünlü markaların reklam filmlerinde rol alarak televizyon karşısına çıktı. Daha sonra Cadillac marka otomobillerin tanıtımı için ABD’ye gitti ve orada bir süre özel manken olarak çalıştı. 1987 yılında kendi modellik ajansını kuran Neşe Erberk, 2011 tarihinde iş adamı Süha Zaim ile nişanlandı.

Doğum Yeri (Nereli)

Üsküdar / İstanbul

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

61

Boyu

1.74 m veya 174 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap