Özgür Çevik – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Özgür Çevik

Doğum Tarihi

27 Mayıs 1981

2021 Yılına Göre Yaşı

40 Yaşında

Güneş Burcu

İkizler

ozgur-cevik-nereli
Özgür Çevik

Sevgilisi

Damla Sönmez

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Özgür Çevik 1981 yılının Mayıs ayında ordu mensubu bir ailenin oğlu olarak Ankara’da doğdu. Babasının tayinleri nedeniyle sık sık şehir değiştirmek zorunda kaldı ve bu yüzden Özgür’ün çocukluğu farklı şehirlerde geçti. İlkokulu Amasya’da, ortaokulu Lüleburgaz’da ve liseyi İzmit’te tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a gitti. Edebiyat fakültesinde okuduğu sırada felsefe üzerine bir süre eğitim aldı.

2004 yılında Akademi Türkiye yarışmasına katılarak yapımcıların ilgisini çekti ve yine aynı yıl ”Yabancı Damat” isimli televizyon dizisinde başrol oynayarak adını duyurdu. Dizide Yunan karakterleri olduğu için Türkiye’nin yanı sıra Yunanistan’da yayınlandı. 2008 yılında müzik piyasasına adım atarak kendi albümünü de çıkaran Özgür Çevik,  son dönemlerde kendisi gibi oyuncu olan Damla Sönmez ile yaşadığı aşkla magazin gündemlerine çıktı.

Doğum Yeri (Nereli)

Ankara / Türkiye

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

71

Boyu

1.82 m veya 182 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap