Sophie Turner – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Sophie Turner

Doğum Tarihi

21 Şubat 1996

2021 Yılına Göre Yaşı

25 Yaşında

Güneş Burcu

Balık

sophie-turner-nereli
Sophie Turner

Sevgilisi

Tye Sheridan (Söylenti)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Sophie Turner 21 Şubat 1996 tarihinde İngiltere’nin Northampton şehrinde doğdu. Henüz iki yaşındayken ailesi Chesterton köyüne taşındı ve çocukluk yıllarının büyük bir bölümünü bu köyde geçirdi. Ortaokul yıllarında ünlü bir tiyatro şirketine katılarak dikkat çekti. 2011 yılında ”Game Of Thrones” dizisi için teklif aldı ve dizide Santa Stark karakterini canlandırdı. Oyunculuk alanında ilk deneyimi olmasına rağmen dizinin dünya çapında izleniyor olması kendisine bir anda şöhreti getirdi.

2015 yılında Kyle Newman’ın yönettiği ve ülkemizde ”Çıtır Kaçak Tehlikeli” adıyla gösterime giren filmde başrol oynadı. Burada Samuel Jackson, Jaime King ve Jessica Alba gibi ünlü isimlerle beraber oynama şansını yakaladı. Genç yaşına rağmen birçok farklı ödüle layık görülen Sophie Turner, 2014 yılında Bastille grubunun ”Oblivion” isimli müzik klibinde de yer aldı.

Doğum Yeri (Nereli)

Northampton / Birleşik Krallık

Göz Rengi

Yeşil

Doğal Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

54

Boyu

1.75 m veya 175 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap