Zeynep Koçak – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Zeynep Koçak

Doğum Tarihi

27 Ağustos 1983

2018 Yılına Göre Yaşı

35 Yaşında

Güneş Burcu

Başak

zeynep-kocak-nereli
Zeynep Koçak

Sevgilisi

Oğuzhan Koç (Ayrıldı)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Zeynep Koçak 1983 yılının Ağustos ayında aslen Konyalı bir ailenin kızı olarak Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi yine doğduğu şehir olan Ankara’da tamamladı. Hukuk fakültesini bitirdikten bir süre sonra kendi kısa filmlerini çekmeye başladı. 2007 yılında İstanbul’da hizmet veren ”Digital Film Academy” adlı film okuluna girerek oyunculuk üzerine eğitim aldı. Bu yıllarda çektiği ”Müdahale” isimli kendi kısa filmiyle birçok ödüle layık görüldü.

2008 yılında Kanal D ekranlarında gösterilmeye başlayan ve yayınlandığı günlerde reyting listelerinde zirveye oynayan ”Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli skeçlerden oluşan programda yer aldı. Bu komedi programı sayesinde hızlı bir çıkış yaptı ve kendini kısa zamanda kanıtladı. Bir dönem Vodafone markasının reklam filmlerini de hazırlayan Zeynep Koçak, kendisi gibi oyuncu olan Oğuzhan Koç ile yaklaşık sekiz yıl birliktelik yaşadı.

Doğum Yeri (Nereli)

Ankara / Türkiye

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

57

Boyu

1.71 m veya 171 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap