Ali Ersan Duru – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Ali Ersan Duru

Doğum Tarihi

19 Eylül 1984 (Yaş 32)

Sevgilisi

Burcu Binici

Güneş Burcu

Başak

ali-ersan-duru-nereli
Ali Ersan Duru

Doğum Yeri (Nereli)

Ankara / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ali Ersan Duru 1984 yılının Eylül ayında aslen Karadenizli bir ailenin oğlu olarak Ankara’da doğdu. Çocukluk yıllarını dört abisiyle beraber yine Ankara’da geçirdi. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için Eskişehir’e giderek maliye bölümünde öğrenim gördü. Eskişehir’deyken ”Esogü” isimli tiyatro grubuyla beraber çalışmaya başladı ve profesyonel olarak tiyatro oyunlarında sahne aldı.

2008 yılında bir süre diksiyon,iletişim ve oyunculuk kursları aldı. 2010 yılındaysa Fox Tv ekranlarında yayınlanan ”Lale Devri” adlı televizyon dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Dizi-film sektörüne biraz geç atılsa da oynadığı popüler yapımlar sonrasında tanınması uzun sürmedi. Son zamanlarda meslektaşı Burcu Binici ile yaşadığı aşkla bir anda magazin gündemlerinin zirvesine de yükselen Ali Ersan Duru, 2016 yılında yayınlanmaya başlayan ”Şahana Damat” dizisinde de başrol oynadı.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

83

Boyu

1.89 m veya 189 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap