Alp Kırşan – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Alp Kırşan

Doğum Tarihi

3 Kasım 1979 (Yaş 37)

Sevgilisi

Zeynep Dörtkardeşler

Güneş Burcu

Akrep

alp-kirsan-nereli
Alp Kırşan

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Alp Kırşan 1979 yılının Kasım ayında ailesinin ikinci oğlu olarak İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde doğdu. Henüz 21 yaşındayken ”Best Model of Turkey” yarışmasına katıldı ve yarışmadan birincilikle döndü. Daha sonra bu yarışmanın dünya çapında düzenlenen versiyonuna katılarak Türkiye’yi temsil etti. 2005 yılında Yasemin Yalçın Tiyatrosu’na girerek ”Oyunun Oyunu” gibi birçok farklı tiyatro oyununda sahne aldı.

2006 yılında Show Tv’de yayınlanan ”Buzda Dans” yarışmasına katıldı ve burada Tuğba Ekinci, Asena, Bülent Polat gibi birçok ünlü isimlerle beraber yarıştı. 2010 yılındaysa ”Akasya Durağı” dizisine sonradan dahil oldu ve canlandırdığı Çınar karakteriyle iyiden iyiye Türkiye çapında tanınmaya başladı. Dünyaca ünlü Hollywood aktörü Jim Carrey’e olan benzerliğiyle de bilinen Alp Kırşan, 2014 tarihinde Zeynep Dörtkardeşler ile evlendi ve çiftin bu evlilikten bir yıl sonra oğulları oldu.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

79

Boyu

1.87 m veya 187 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap