Colin Farrell – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Colin James Farrell

Doğum Tarihi

31 Mayıs 1976 (Yaş 40)

Sevgilisi

Alicja Bachleda (Ayrıldı)

Güneş Burcu

İkizler

colin-farrell-boyu
Colin Farrell

Doğum Yeri (Nereli)

Dublin / İrlanda

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Colin Farrell 31 Mayıs 1976 tarihinde İrlanda’nın başkenti Dublin’de doğdu. Babası eski bir futbolcu olduğundan dolayı kendisi de küçük yaşta Celtic altyapısına girerek bir süre profesyonel olarak futbol oynadı. Ancak daha sonraları düzgün fiziğinin de avantajını kullanarak dizi-film sektörüne doğru yöneldi. Oyunculuk kariyerinin ilk zamanlarında düşük bütçeli birçok filmde yer aldı.

1996 yılında yayınlanmaya başlayan ”Ballykissangel” isimli BBC yapımı dizinin ikinci sezonuna dahil olarak ilk ciddi rolünü oynadı. 2003 yılındaysa dünyaca ünlü ”People” dergisi tarafından ”Dünyanın En Güzel 50 İnsanı” arasında gösterildi. Bir dönem kendisinden 44 yaş büyük olan Elizabeth Taylor ile yaşadığı aşkla da gündemlerden düşmeyen Colin Farrell, 2012 yılında gösterime giren ”Yedi Psikopat” adlı gişe rekortmeni sinema filminde yine başrol oynadı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

73

Boyu

1.78 m veya 178 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap