Doğa Bekleriz – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Doğa Bekleriz

Doğum Tarihi

28 Kasım 1977 (Yaş 37)

Sevgilisi

Cem Gülaç

Güneş Burcu

Yay

doga-bekleriz-nereli
Doğa Bekleriz

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Doğa Bekleriz 28 Kasım 1977’de aslen Boşnak bir ailenin kızı olarak İstanbul’da doğdu. Üniversite yıllarında atv ve interstar kanallarının düzenlediği iki farklı güzellik yarışmasına katılarak dikkat çekti. O dönem iki arkadaşı ile beraber ”Adrenalin” adında bir müzik grubu kurdu. Ancak müzik kariyeri parlak geçmedi ve grup kurulduktan kısa bir süre sonra dağıldı. Daha sonraları yine bu gruptaki arkadaşları Nigar ve Gizem ile birlikte bu sefer ”Models” adında bir kafe açtı.

90’lı yılların sonunda Mehmet Ali Erbil’in sunduğu ”Çarkıfelek” isimli o dönemin popüler yarışma programında hosteslik yaptı. 2008 tarihinde ünlü iş adamı Fatih Alkan ile evlenince modellik kariyerini noktalama kararı aldı. 2012’de boşanarak bu evliliği bitirse de mankenliğe tekrar dönmedi. 2014 yılında Mersin’e taşınarak kendi restoranını açan Doğa Bekleriz, son dönemlerde ajans sahibi Cem Gülaç ile yaşadığı aşkla magazin gündemlerine geldi.

Göz Rengi

Mavi

Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

68

Boyu

1.75 m veya 175 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap