Ian Somerhalder – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Ian Joseph Somerhalder

Doğum Tarihi

8 Aralık 1978 (Yaş 38)

Sevgilisi

Nikki Reed

Güneş Burcu

Yay

ian-somerhalder-sevgilisi
Ian Somerhalder

Doğum Yeri (Nereli)

Louisiana / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ian Somerhalder 8 Aralık 1978 tarihinde Edna ve Robert Somerhalder çiftinin üç çocuğundan biri olarak Louisiana’da doğdu. Ailesi boşanınca çocukluk yıllarının büyük bir bölümünü masaj terapisti olan annesinin yanında geçirdi. Henüz ilkokul yıllarındayken profesyonel olarak modelliğe başladı ve birçok çocuk markasının reklam yüzü oldu. 17 yaşında New York’a giderek oyunculuk kariyerine başladı.

1997 yılında ”The Big Easy” dizisinde bir bölüm konuk oyuncu olarak yer aldı ve bu oyunculuk alanındaki ilk deneyimi oldu. Bir yıl sonra Woody Allen’ın yazıp yönettiği ve başrollerinde Leonardo DiCaprio, Winona Ryder, Melanie Griffith gibi ünlü isimlerin olduğu ”Şöhret” adlı sinema filminde oynadı. 2000 yılındaysa bir internet sitesi tarafından ”Ayın En Yakışıklı Erkeği” seçildi. 2004 yılında başrol oynadığı ”Lost” dizisiyle popülerliğini iyice arttıran Ian Somerhalder, 2015 yılında Nikki Reed ile evlendi.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

72

Boyu

1.77 m veya 177 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap