Nazenin Tokuşoğlu – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Nazenin Tokuşoğlu

Doğum Tarihi

4 Ağustos 1976

2021 Yılına Göre Yaşı

45

Güneş Burcu

Aslan

nazenin-tokusoglu-nereli
Nazenin Tokuşoğlu

Sevgilisi

Sevgilisi yoktur.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Nazenin Tokuşoğlu 1976 yılının Ağustos ayında aslen İzmirli bir ailenin kızı olarak Konya’da dünyaya geldi. Pilot olan babasının mesleği nedeniyle sık sık şehir değiştirdi ve havaüssü olan bir çok şehirde yaşadı. TED Ankara Koleji’ni bitirdikten sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a gitti ve Mimar Sinan Üniversitesinde öğrenim gördü. Mezun olduktan sonra Fatih Altaylı’nın sunuculuğunu yaptığı ”Teketek” programında editör olarak görev aldı ve profesyonel gazetecilik kariyerine başladı.

2012 yılında Habertürk ekibine katıldı ve yazdığı köşe yazılarıyla adını daha geniş kitlelerce duyurdu. 2013 yılındaysa Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği ve sunuculuğunu yaptığı ”Survivor” yarışmasına katıldı. Bugüne kadar gazetecilik kariyerinde Salih Uçan, Cem Yılmaz ve Ersun Yanal gibi birçok ünlü isimle röportaj gerçekleştiren Nazenin Tokuşoğlu, 2015 yılında bir süredir çalıştığı Habertürk ile yollarını ayırdı.

Doğum Yeri (Nereli)

Konya / Türkiye

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

58

Boyu

1.78 m veya 178 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap