Nicolas Cage – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Nicolas Cage

Doğum Tarihi

7 Ocak 1964 (Yaş 52)

Sevgilisi

Alice Kim

Güneş Burcu

Oğlak

nicolas-cage-nereli
Nicolas Cage

Doğum Yeri (Nereli)

Kaliforniya / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Nicolas Cage 7 Ocak 1964 tarihinde İtalyan bir baba ve Alman asıllı bir annenin oğlu olarak Kaliforniya’da doğdu. Annesi yaşadığı davranış bozukluğu nedeniyle bir süre akıl hastanesinde yattı ve anne-babası bu olaydan birkaç yıl sonra boşandı. Angelina Jolie ile aynı liseden mezun olur olmaz kariyer hedefini oyunculuktan yana kullandı. Bu yıllarda gerçek soyadı olan Coppola’yı değiştirme kararı aldı ve Luke Cage isimli karakterin soyadı olan Cage’i kullanmaya başladı.

1990 yılında ünlü aktris Christina Fulton ile aşk yaşadı ve sevgilisiyle beraber ”Yılan Gözler” filminde birlikte oynadı.1995 yılında başrol oynadığı ”Elveda Las Vegas” filmiyle bir anda Hollywood sinemasının tanınan yüzleri arasına girdi. Yaklaşık 25 milyon dolarlık servete sahip olduğu düşünülen Nicolas Cage, 2006 yılında 3 milyon dolar ödeyerek Exuma adasını satın aldı.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

87

Boyu

1.83 m veya 183 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap