Özlem Savaş – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Gerçek Adı

Özlem Savaş

Doğum Tarihi

15 Ekim 1970

2021 Yılına Göre Yaşı

51 Yaşında

Güneş Burcu

Terazi

ozlem-savas-nereli
Özlem Savaş

Sevgilisi

Ünsal Nergis (2006’da vefat etti)

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Özlem Savaş 1970 yılının Ekim ayında Sarıyer’e bağlı Emirgan semtinde dünyaya geldi. Ortaokulu bitirdikten sonra Avusturya Kız Lisesi’ni kazandı fakat babasının işi dolayısıyla eğitimine İsviçre’de devam etti. Bir süre liseyi yurtdışında okuduktan sonra tekrar İstanbul’a dönerek Şişli Terakki Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği okudu.

Henüz 19 yaşındayken Nur Sürer’in başrol oynadığı ”Uçurtmayı Vurmasınlar” filminde rol aldı. 90’lı yıllarda ”Alem”, ”Manşet” ve ”Taxi” gibi programların sunuculuğunu üstlendi ve kısa sürede tanınırlığını arttırdı. 1999 yılında bir iç giyim markasının sponsorluğunda kendi albümünü çıkararak müzik piyasasına atıldı ama albüm beklenen ilgiyi görmedi. Bir dönem kendi balık restoranını da açan Özlem Savaş, son yıllarda yaşadığı ekonomik zorluklar nedeniyle sık sık magazin gündemlerinde yer edindi.

Doğum Yeri (Nereli)

Emirgan / İstanbul

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

61

Boyu

1.67 m veya 167 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap