Arzu Yanardağ – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Arzu Yanardağ

Doğum Tarihi

31 Ağustos 1977 (Yaş 39)

Sevgilisi

İrsel Çivit

Güneş Burcu

Başak

arzu-yanardag-nereli
Arzu Yanardağ

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Arzu Yanardağ 31 Ağustos 1977’de hemşire olan bir anne ve tiyatrocu bir babanın çocuğu olarak İstanbul’da doğdu. Çocukluk yıllarını Avrupa yakasında yer alan Bakırköy ilçesinde geçirdi ve kız meslek lisesinden mezun oldu. Babasının tiyatro oyuncusu olması sebebiyle çok küçük yaşlarda oyunculuğa merak saldı. Ancak oyunculuktan önceki tercihini mankenlikten yana kullandı. Henüz 17 yaşındayken bir modellik ajansıyla sözleşme imzalayarak fotomodel olarak çalışmaya başladı.

1991 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Aile Bağları” adlı komedi dizisinde rol alarak oyunculuğa hızlı bir giriş yaptı. 90’lı yılların sonundaysa Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği ”Hayat Bağları” dizisinde ünlü oyuncu Melek Baykal ile oynama şansını yakaladı. Özellikle 2000 ve 2009 yılları arasında birçok dizide yer alarak adını duyurmayı başaran Arzu Yanardağ, bir dönem ”Vim” markasının reklam filminde de oynadı.

Göz Rengi

Açık Mavi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

54

Boyu

1.68 m veya 168 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap