Cavit Çetin Güner – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Cavit Çetin Güner

Doğum Tarihi

21 Şubat 1986 (Yaş 30)

Sevgilisi

Türkü Hazer (Ayrıldı)

Güneş Burcu

Balık

cavit-cetin-guner-nereli
Cavit Çetin Güner

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Cavit Çetin Güner 1986 yılının Şubat ayında aslen Rizeli bir anne ve Bursalı bir babanın çocuğu olarak İstanbul’da doğdu. 14 yaşındayken annesini kanserden dolayı kaybetti ve bu olay o yıllarda üzerinde büyük travma yarattı. 2003 yılında Kurtuluş Lisesi’ni bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi’ne girdi. İş hayatına henüz altı yaşındayken su satarak başladı ve gençlik yıllarında bir süre tezgahtar olarak çalıştı.

2003 yılında ”Coca Cola” markasının reklam filminde oynayarak ilk kez ekranlara çıktı. Aynı yıl ”Hayat Bilgisi” adlı dönemin popüler komedi dizisinde Cavcav Cavit karakterini canlandırdı. 2014 yılındaysa Eray Koçak’ın yönettiği ”Stajyer Mafya” isimli sinema filminde Naz Elmas ile beraber oynadı. 2010 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan Türkü Hazer ile evlenen Cavit Çetin Güner, birkaç yıl sonra anlaşmazlık sonucu eşinden boşandı.

Göz Rengi

Ela

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

68

Boyu

1.76 m veya 176 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap