Gwyneth Paltrow – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Gwyneth Kate Paltrow

Doğum Tarihi

27 Eylül 1972 (Yaş 44)

Sevgilisi

Brad Falchuk

Güneş Burcu

Terazi

Gwyneth-Paltrow-nereli
Gwyneth Paltrow

Doğum Yeri (Nereli)

Kaliforniya / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Gwyneth Paltrow 1972 yılının Eylül ayında ”Beyaz Gölge” dizisinin yönetmeni Bruce Paltrow’un kızı olarak Kaliforniya’da doğdu. Bir süre New York’ta okuduktan sonra üniversite eğitimi için tekrar doğduğu eyalete döndü. Ancak üniversiteden ayrılma kararı aldı ve kaydını sonlandırarak oyunculuğa doğru yöneldi. Henüz 17 yaşındayken babasının yönettiği ve kadrosunda ünlü oyuncu Zach Braff’ın yer aldığı ”High” filmiyle oyunculuğa başladı.

1995 yılında birçok sinema ödülünün sahibi olan ”Yedi” filminde Brad Pitt ile birlikte başrol oynadı. Bir yıl sonraysa filmdeki rol arkadaşı Brad Pitt ile nişanlandı ve bu birliktelik magazin gündemini uzun süre meşgul etti. Ancak ünlü çift yaşadıkları anlaşmazlıklar sonucu evlenemeden ayrıldılar. Babasının kendisine büyük desteğiyle oyunculuğa başlayan ve kısa zamanda dünya çapında adını duyuran Gwyneth Paltrow, 1998 yılındaki Oscar Ödülleri’nde ”En İyi Kadın Oyuncu” seçildi.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

61

Boyu

1.75 m veya 175 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap