Kerem Alışık – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Kerem Alışık

Doğum Tarihi

5 Haziran 1960 (Yaş 56)

Sevgilisi

Songül Öden (Söylenti)

Güneş Burcu

İkizler

kerem-alisik-nereli
Kerem Alışık

Doğum Yeri (Nereli)

Şişli / İstanbul

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Kerem Alışık 1960 yılının Haziran ayında ünlü aktör Sadri Alışık’ın oğlu olarak İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya geldi. İlk olarak babasının desteğiyle profesyonel bir futbol kulübüne yazıldı ve bir süre ”Anadolu Üsküdar 1908 SK” takımında yer aldı. Ancak daha sonra kulüpten ayrılarak kariyer tercihini tıpkı babası gibi oyunculuktan yana kullanmayı tercih etti. 36 yaşındayken Ebru Gündeş ile beraber ”Fırtınalar” dizisinde oynayarak ilk kez ekranlara çıktı.

2005 yılında gösterime giren ve kadrosunda birçok ünlü ismi barındıran ”Hababam Sınıfı Askerde” filminde ufak bir rol aldı. Bu filmden sonra bir süre oyunculuğa ara vererek dizi-film dünyasına uzak kaldı. 2008 yılındaysa meslektaşı Berna Laçin’le birlikte Kral TV tarafından düzenlenen müzik ödülünün sunuculuğunu yaptı. Oyunculuğun yanı sıra şiir yazarlığı da yapan Kerem Alışık, 2007 tarihinde kendi yazdığı şiirlerden oluşan ”Öyle Sever Gibi Bakma Bana Alışık Değilim” adını verdiği kitabını piyasaya çıkardı.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

83

Boyu

1.81 m veya 181 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap