Megan Fox – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Megan Denise Fox

Doğum Tarihi

16 Mayıs 1986 (Yaş 30)

Sevgilisi

Brian Austin Green

Güneş Burcu

Boğa

Megan Fox

Doğum Yeri (Nereli)

Tennessee / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Megan Fox 1986 yılının Mayıs ayında Darlene ve Franklin çiftinin kızı olarak ABD’de doğdu. Ailesi boşandığı için çocukluk yıllarının büyük bir kısmını kız kardeşiyle beraber üveybabasının yanında geçirdi. Henüz beş yaşındayken profesyonel olarak dans, yüzme ve tiyatro eğitimleri almaya başladı. Ortaokul yıllarında katıldığı bir modellik yarışmasında dereceye girdi.

2002 yılında ”Ocean Ave” dizisiyle ilk defa ekran karşısına çıktı ve dizinin 122 bölümünde yer aldı. 2004 yılındaysa Amerika dışında birçok ülkede de gösterilen ”Two and a Half Men” dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Asıl çıkışını Shia LaBeouf ile birlikte başrol oynadığı ve 2007’de gösterime giren ”Transformers” adlı sinema filmiyle yakaladı. Yüksek bütçesiyle dikkat çeken bu filmde canlandırdığı Mikaela karakteriyle bir anda dünya çapında ün yakaladı. Ünlü FHM dergisi tarafından bir dönem ”Dünyanın En Güzel Kadını” seçilen Megan Fox, 2010 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan Austin Green ile evlendi.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

52

Boyu

1.63 m veya 163 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap