Serdar Gökhan – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Eşi Kimdir ?

featured

Gerçek Adı

Nusret Ersöz bilinen adıyla Serdar Gökhan

Doğum Tarihi

15 Mayıs 1946 (Yaş 70)

Eşi

Şükran Gökhan

Güneş Burcu

Boğa

serdar-gokhan-nereli
Serdar Gökhan

Doğum Yeri (Nereli)

Mudurnu / Bolu

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Serdar Gökhan 1946 yılının Mayıs ayında Bolu’nun bir ilçesi olan Mudurnu’da dünyaya geldi. Oyunculuktan önceki kariyer hedefi ressam olmaktı ve üniversitede resim bölümünde öğrenim gördü. Mezun olduktan sonra çizgi roman ressamı olarak çalışmaya başladı. 23 yaşındayken o dönemin popüler bir dergisi tarafından düzenlenen ”Sinema Yıldızı” adlı yarışmaya katıldı ve bu yarışma sayesinde yapımcıların ilgisini çekerek Dadaş film şirketiyle sözleşme imzaladı.

1976 yılında ”İstanbul Video” adını verdiği kendi video ve film şirketini kurdu. 2007 yılındaysa sürpriz bir şekilde siyasete atılarak MHP’den milletvekili adaylığını açıkladı ama seçilemeyerek siyasete erken veda etti. Özellikle 70’li yıllarda oynadığı filmlerle büyük ivme yakalayan Serdar Gökhan, 2005 tarihinde Şükran Hanım ile evlendi ve çiftin bu evlilikten Alperen adında bir oğlu oldu.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

81

Boyu

1.83 m veya 183 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap