Balçiçek İlter – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Doğum Adı

Balçiçek İlter

Doğum Tarihi

16 Haziran 1973 (43 yaşında)

Sevgilisi

Ercan Canmutlu

Güneş Burcu

İkizler

balcicek-ilter-nereli
Balçiçek İlter

Doğum Yeri (Nereli)

Bursa / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Balçiçek İlter 1973 yılının Haziran ayında Lale ve Kerem İlter çiftinin ilk çocuğu olarak Bursa’da dünyaya geldi. Çocukluk yıllarında yaklaşık yedi yıl bale eğitimi alarak kendini bu alanda geliştirdi. Fransız lisesinde öğrenim gördükten sonra bir yıllığına Fransa’ya gitti. Daha sonra tekrar Türkiye’ye gelerek Ankara’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ni bitirdi. İyi derecede Fransızca bildiği için kariyerine bir kadın dergisinde çevirmen olarak başladı.

90’lı yılların sonuna doğru Aktüel dergisine geçiş yaptı ve kısa sürede haber müdürlüğüne kadar yükseldi. 2000 yılındaysa İstanbul’a giderek bir süre Sabah gazetesinde koordinatör olarak çalıştı. Yazdığı yazılar büyük tepki toplayınca Sabah’dan ayrılmak zorunda kaldı ve Habertürk ekibine katıldı. Uzun süredir Habertürk kanalında ”Karşıt Görüş” programının sunuculuğunu yapan Balçiçek İlter, bir dönem ünlü iş adamı Ali Palmir ile evlilik yaşadı.

Göz Rengi

Kahverengi

Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

54

Boyu

1.71 m veya 171 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap