Chris Evans – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Christopher Robert Evans

Doğum Tarihi

13 Haziran 1981 (35 yaşında)

Sevgilisi

Lucy Pinder

Güneş Burcu

İkizler

chris-evans-nereli
Chris Evans

Doğum Yeri (Nereli)

Boston / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Chris Evans 1981 yılının Haziran ayında Massachusetts eyaletinin başkenti olan Boston’da doğdu. Annesi yönetmen olduğu için kendisi de küçük yaşlarda sinemaya ilgi duymaya başladı. Bir süre Boston’da oturduktan sonra ailesi New York’a taşındı ve Chris’in gençlik yıllarının büyük bir bölümü burada geçti. Henüz 19 yaşındayken ”The Fugitive” isimli aksiyon türündeki televizyon dizisine konuk oyuncu olarak katıldı ve dizide Zack karakterini canlandırdı.

2000’li yılların başında genellikle dizilerde ufak roller alarak izleyicinin karşısına çıktı. Asıl çıkışını ise 2004 yılında ünlü İngiliz aktör Jason Statham ile birlikte oynadığı ”Ölüm Hattı” filmiyle yaptı. Bir yıl sonraysa Tim Story’nin yönetmenliğini yaptığı ve gösterime girdiği sene dünya çapında gişe rekorları kıran  ”Fantastik Dörtlü” adlı sinema filminde başrol oynadı. Aynı zamanda filmdeki rol arkadaşı Jessica Alba ile iki yıl süren kısa süreli beraberlik yaşadı. Bir dönem Gucci markası için modellikte yapan Chris Evans, 2007 senesinde Empire Magazin dergisinin düzenlemiş olduğu ”Yaşayan En Yakışıklı 100 Erkek” listesine de girdi.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

87

Boyu

1.83 m veya 183 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap