Heidi Klum – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Heidi Klum

Doğum Tarihi

1 Haziran 1973 (43 yaşında)

Sevgilisi

Vito Schnabel

Güneş Burcu

İkizler

heidi-klum-nereli
Heidi Klum

Doğum Yeri (Nereli)

Bergisch Gladbach / Almanya

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Heidi Klum 1 Haziran 1973 tarihinde Erna ve Günther çiftinin kızı olarak Almanya’nın kuzeyinde doğdu. Annesi kuaför olarak çalışıyordu ve ailenin geçimine büyük oranda kendisi bakıyordu. Klum liseden mezun olmak üzereyken bir arkadaşının ısrarıyla ”Model 92” yarışmasına katıldı. Daha sonra modellik kariyeri başladı ve öğrenimini tamamladıktan sonra Amerika’ya giderek mesleğine Miami’de devam etti. ABD’ye yerleştiği dönem fotomodellik kariyerinin ilk yılları istediği gibi parlak geçmedi.

1990’lı yılların sonlarına doğru ünlü moda şirketi Victoria’s Secret ile sözleşme imzalayarak adını bir anda dünyaya duyurmuş oldu. 2001 yılındaysa ülkemizde ”Zırtapoz” adıyla gösterime giren ve başrol de Ben Stiller’in bulunduğu filmde rol aldı. Oyunculuk ve modellik alanında kendini kanıtladıktan sonra 2006 tarihinde ”Wonderland” adında bir albüm çıkartarak müzik piyasasına da adımını attı. Bir dönem Anthony Kiedis ile aşk yaşayan Heidi Klum, bugüne kadar iki defa evlenip ayrıldı.

Göz Rengi

Ela

Saç Rengi

Koyu Sarı

Kilosu

61

Boyu

1.76 m veya 176 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap